Magdalena ModliborskaMAGDALENA MODLIBORSKA
Założycielka i pasjonatka swojej firmy. Wiedzę z zakresu rachunkowości i finansów zdobyła podczas studiów licencjackich i magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim , oraz studiów podyplomowych z zakresu audytu i kontroli wewnętrznej.

Mam za sobą liczne szkolenia, a także kilkunastoletnie doświadczenie wypracowane na stanowiskach specjalistycznych oraz kierowniczych, co pozwoliło stworzyć stabilną i profesjonalną firmę opartą na merytorycznej wiedzy, zaufaniu klientów oraz ciągłym doskonaleniu naszych usług.

W czasie wolnym od pracy rozwijam swoje pozostałe pasje: poznaję sztukę rękodzieła, uwielbiam jazdę na rowerze, spełniam się kulinarnie, a gdy tylko mam kilka dni wolnych wyjeżdżam w swoje ukochane Bieszczady by zdobywać kolejne szlaki.

Nasza misja to ponadstandardowe podejście do naszych klientów. W ten sposób staramy się stworzyć trwałą relację opartą na obopólnym zaufaniu i świadczeniu usług na jak najwyższym poziomie.

Nasze biuro rachunkowe to nie korporacja, wobec czego wszyscy nasi pracownicy wkładają wiele wysiłku w proces tworzenia marki firmy poprzez swój profesjonalizm i zaangażowanie, ponieważ równanie jest bardzo proste: jeden zadowolony klient = nowi klienci. Żadna inna reklama tak dobrze nie działa.

Korzystając z usług Kancelarii mogą Państwo skoncentrować się na rozwijaniu prowadzonej działalności pozostawiając nam wykonanie spraw finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych oraz wszelkiej biurokracji związanej z instytucjami państwowymi w ramach naszych kompetencji.

Kancelaria Księgowo – Doradcza Magdalena Modliborska spełnia wszystkie wymogi przewidziane
prawem do prowadzenia działalności księgowej, rachunkowej oraz doradczej w postaci
licencji Ministra Finansów nr: 41024/2010 oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC od tego typu działalności.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.